Neden Bizi Seçmelisiniz?


KOLAY KURULUM

Proje ve planlamadan sonraki süreç olan montaj kurulumu profesyonel ekibimiz tarafından titizlik ile gerçekleştirilir. %100 müşteri memnuniyeti için çabalıyoruz.


A++ ENERJİ TASARRUFU

Nurdağ Panel olarak, kullandığımız ürünler A++ Enerji Tasarruflu, Korumalı, Çevre Dostu, Sağlık Bakanlığı ve Gıda Tüzüğüne uygun tesislerde üretimi gerçekleşmiş GARANTİLİ ürünlerdir.


SATIŞ SONRASI DESTEK

Birçok kurumsal markaya hizmet veren Nurdağ Panel, satış sonrası destekler ile müşteri memnuniyet oranını her geçen gün arttırmaktadır.

Biz Kimiz?

Nurdağ Panel Soğuk Oda Sistemleri şirketi olarak 33 yıldır sektörde hizmet vermekteyiz.

Birçok değerli markaya ve sektörde çözüm & iş ortaklığı gerçekleştirdiğimiz firmaya destek veren Nurdağ Panel; Soğuk Oda Sistemleri, Toptan Sandviç Panel satışı, Panel Aksesuarları, Soğuk Oda Kapıları ve Zemin Panelleri konusunda hizmet vermektedir. Tecrübeli ve profesyonel bir ekibe uzun süredir çalışmalarına devam eden Nurdağ Panel, sahip olduğu üst düzey Montaj Ekibi ile gerçekleştirdiği satış sonrası hizmetleri ile destek verdiği şirketlere teknik, montaj ve servis imkanı sunmaktadır.

Nurdağ Soğuk Oda Deposu ve Panel Sistemleri olarak, kullandığımız ürünler A++ Enerji Tasarruflu, Korumalı, Çevre Dostu, Sağlık Bakanlığı ve Gıda Tüzüğüne uygun tesislerde üretimi gerçekleşmiş garantili ürünlerdir.